top of page

​Īstermiņa nomas iespējas

 

periodam līdz diviem mēnešiem

01

Pašrisks

Nomājot automašīnu, jums būs jāiemaksā naudas summa remontam vai auto maiņai avārijas vai cita bojājuma gadījumā. To sauc par pašriska apmēru. Šis pašriska apmērs parasti tiek nobloķēts uz jūsu kredītkartes vai arī pieprasīts depozīta formā pirms jūs atstājat auto nomas punktu. Ja ir notikusi avārija vai ir noticis auto bojājums, apdrošināšana pret bojājumiem (atbildības samazināšana) sedz remontu izmaksas. Jums noteiktais pašriska apmērs ir "pirmā daļa" no remonta, kas paredzēta segt jums pašam.

02

Apdrošināšana pret bojājumiem (CDW)

Tā parasti ir iekļauta auto nomas cenā. Tas nozīme, ka transportlīdzeklis pats par sevi jau ir apdrošināts pret dažāda veida bojājumiem, bet lielākoties ar pašrisku un līdz ar to dažiem izņēmumiem Jūsu auto segumā. Tādas auto daļas kā vējstikli, riepas, rezerves atslēgas un vilkšanas izmaksas utml. nav iekļautas CDW apdrošināšanā.

Svarīgi! Apdrošināšana neatbrīvo Nomnieku no materiālās atbildības par bojājumiem, kas izdarīti automašīnas salonam un tā aksesuāriem, ja tie radušies Nomnieka rīcības dēļ.

03

Pašriska kompensācija

Mūsu Pašriska kompēnsācijas produkts pasargā Jūsu pašrisku. Kad, iestājoties apdrošināšanas (CDW) gadījumam Jūs esat spiests segt daļu no radītiem zaudējumiem, kā daļu no Jūsu pašriska apmēra, mēs tos Jums atlīdzināsim.

Kā saņēmi, tā nodod

 

Auto 26 piegādā  nomas automašīnas ar pilnu degvielas tvertni, ar tīru salonu un virsbūvi.

Nomas perioda beigās automašīna ir jāatgriež ar pilnu degvielas tvertni, tīru salonu un virsbūvi, pretējā gadījumā tiks piestādīts rēķins par sniegtajiem degvielas uzpildīšanas un automašīnas mazgāšanas pakalpojumiem.

Apvidus auto klase Toyota Rav4 .png
bwjulian-hochgesang-qNKfj9mgraI-unsplash

Here for you

bottom of page