Auto26 - Car rental & leasing / Auto noma & līzings ACE - Rent a car

Veikt rezervāciju

Īstermiņa noma

Reaģējot uz dažādām klientu vēlmēm, esam izstrādājuši īstermiņa nomai trīs dažādus iespējamos variantus:

 

1. Nomas pakalpojums braucot Latvijas teritorijā;
2. Nomas pakalpojums braucot Baltijas valstu teritorijā;
3. Nomas pakalpojums ārpus Baltijas valstu teritorijas,lūdzu, nomas pakalpojuma piedāvājumu pieprasīt sūtot e-pastu uz info@auto26.lv .

 

Īstermiņa nomai mēs piegādājam nomas automašīnas ar pilnu degvielas tvertni, ar tīru salonu un virsbūvi.

 

Lūdzu, atcerieties, ka rezervācija tiek veikta grupai, nevis konkrētai automašīnas markai.

 

Lūdzu ņemt vērā, ka nomatās automašīnas ir jāatgriež ar pilnu degvielas tvertni, tīru salonu un virsbūvi, pretējā gadījumā tiks piestādīts rēķins par sniegtajiem degvielas uzpildīšanas un automašīnas mazgāšanas pakalpojumiem.

 

NORĒĶINI PAR AUTO NOMAS PAKALPOJUMIEM TIEK VEIKTI TIKAI AR KREDĪTKARTĒM.

 

Pašriska izskaidrojums:
Nomājot automašīnu, jums būs jāiemaksā naudas summa remontam vai auto maiņai avārijas vai cita bojājuma gadījumā. To sauc par pašriska apmēru. Šis pašriska apmērs parasti tiek nobloķēts uz jūsu kredītkartes vai arī pieprasīts depozīta formā pirms jūs atstājat auto nomas punktu.

 

Apdrošināšana pret bojājumiem (CDW):
Apdrošināšana pret bojājumiem (CDW) parasti ir iekļauta auto nomas cenā. Tas nozīme, ka transportlīdzeklis pats par sevi jau ir apdrošināts pret dažāda veida bojājumiem, bet lielākoties ar pašrisku un līdz ar to dažiem izņēmumiem Jūsu auto segumā. Tādas auto daļas kā vējstikli, riepas, rezerves atslēgas un vilkšanas izmaksas utml. nav iekļautas CDW apdrošināšanā.

 

Pašrisks:
Ja ir notikusi avārija vai ir noticis auto bojājums, apdrošināšana pret bojājumiem (atbildības samazināšana) sedz remontu izmaksas. Jums noteiktais pašriska apmērs ir "pirmā daļa" no remonta, kas paredzēta segt jums pašam.

 

Pašriska kompensācija:
Mūsu Pašriska kompēnsācijas produkts pasargā Jūsu pašrisku. Kad, iestājoties apdrošināšanas (CDW) gadījumam Jūs esat spiests segt daļu no radītiem zaudējumiem, kā daļu no Jūsu pašriska apmēra, mēs tos Jums atlīdzināsim. Tas ir viss! Vienkārši ar vienu lietu mazāk, par ko satraukties.

 

Mājas lapā visas cenas norādītas Eiro ieskaitot PVN.