top of page
uz augšu
Pakalpojumā iekļauts : 
 

01

Autoparku vadība

Atbilstoši izvēlētajai ilgtermiņa nomas pakalpojumu programmai, SIA Auto 26 nodrošina servisa sadarbības partneru tīklu visā Latvijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontroli, datu uzskaiti un visu parējo nepieciešamo, lai Jūsu automašīnas tiktu apkalpotas saskaņā ar izvēlēto programmu.

 

SIA Auto 26 klientiem jāzina tikai viens tālruņa numurs

(+371 2 6461168) vai e-pasts (info@auto26.lv), lai darba laikā pieteiktos pakalpojumiem. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti noorganizēs visus nepieciešamos darbus, sarunās Jums izdevīgāko laiku un nokontrolēs darbu izpildi.

03

Auto uzturēšana

Nodokļi un tehniskās apskates

Atbilstoši izvēlētajai ilgtermiņa nomas programmai, mēs nodrošinām ikgadējā transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa nomaksu un valsts tehniskās apskates Jūsu automašīnām.

 

Riepas (jaunu riepu iegāde nodilušo vietā)

Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas laikā.

Jaunu riepu iegāde nolietoto riepu vietā atrunātā nobraukuma ietvaros.

02

Apkope un remonts

Atbilstoši izvēlētajai autonomas programmai un atrunātā nobaukuma ietvaros, mēs palīdzēsim Jums organizēt Jūsu automašīnu tehnisko apkopi, veiksim kvalitātes un izmaksu saskaņošanu un kontroli.

 

Dabiskā nolietojuma remontdarbi - mēs nodrošināsim visus dabiskā nolietojuma remontdarbus, rezerves daļu nomaiņu, nepieciešamās pārbaudes pēc pieprasījuma, kā arī garantijas remontdarbus.

04

Apdrošināšanas administrēšana

Uz visu nomas periodu mēs veicam automašīnām īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA) un bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšanu.

 

Notiekot satiksmes negadījumam mēs veiksim visu apdrošināšanas gadījumu administrēšanu - apdrošināšanas gadījumu pieteikšanu apdrošinātājam, dokumentu noformēšanu, bojājumu novēršanas organizēšanu.

Mūsdienu aktīvajā dienas ritmā mēdz piemirsties būtiskas lietas, piemēram, apdrošināšanas polišu atjaunošana, tehnisko apskašu termiņi utml., tādēļ mēs aicinām Jūs šos darbus uzticēt mums un attiecīgi izvēlētajai ilgtermiņa nomas programmai Auto 26 darbinieki veiks auto parka vadību un uzraudzību.

 

Pilna servisa līzings

 

Car rental / full service leasing / short term rent / long term rent

Sazināties

Paldies par ziņu! Sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.

bottom of page