top of page
Informācija par Auto26 sīkdatņu izmantošanu

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir neliela teksta datnes, kuras tiek nosūtītas uz jūsu datoru vai mobilo ierīci, apmeklējot tīmekļa vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai citu vietni, kas atpazīst konkrēto sīkdatni. Sīkdatnes ļauj konkrētajai vietnei atpazīt un atcerēties lietotāja iestatījumus, ar kādiem tika skatīta vietne, tādējādi turpmākajās vietnes apmeklēšanas reizēs nav nepieciešamība tos norādīt no jauna.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

  • atcerētos vai esat jau apstiprinājis to, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes;

  • ievāktu un analizētu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži un kādas tīmekļa vietnes lapas tiek skatītas u.tml.

 

Google Analytics

Šajā tīmekļa vietnē ir uzstādīta “Google Inc.” izstrādātā programma “Google Analytics”. Šī programma izmanto sīkdatnes, lai tādā veidā dotu iespēju luzturētājam analizēt to, kā vietne tiek izmantota un uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot to lietotāju vajadzībām.
 

Kā izslēgt sīkdatnes?

Ja ir vēlēšanās, tad varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Tīmekļa pārlūkprogrammu ir iespēja iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Tādā gadījumā, katru reizi apmeklējot tīmekļa vietni, būs jāpielāgo atsevišķi iestatījumi, turklāt, pastāv iespēja, ka daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: https://www.aboutcookies.org/

 

Mājaslapas un tās sniegto iespēju izmantošana nozīmē, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai atbilstoši iepriekš minētajam.

bottom of page